کد خبر : 256
تاریخ انتشار : شنبه 8 دسامبر 2018 - 11:21

امروز فضای مجازی به نوعی جایگزین صداوسیماشده‌است

امروز فضای مجازی به نوعی جایگزین صداوسیماشده‌است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، می‌گوید: همانطور که بر اساس سیاست‌های اصل ۴۴ می‌گوییم اقتصاد کشور باید دست مردم باشد، اگر ابزارهای ارتباطی نیز در دست خود مردم گردش پیدا کنند، می توانیم شاهد گردش شفاف اطلاعات باشیم و در نهایت در توسعه‌ی فرهنگی و اقتصادی کشور تاثیرگذار است. مهندس رمضانعلی سبحانی‌فر

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، می‌گوید: همانطور که بر اساس سیاست‌های اصل ۴۴ می‌گوییم اقتصاد کشور باید دست مردم باشد، اگر ابزارهای ارتباطی نیز در دست خود مردم گردش پیدا کنند، می توانیم شاهد گردش شفاف اطلاعات باشیم و در نهایت در توسعه‌ی فرهنگی و اقتصادی کشور تاثیرگذار است.

مهندس رمضانعلی سبحانی‌فر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با سیتنا، گفت: امروز نقش صداوسیما به نسبت گذشته متفاوت است. پیش از ظهور فضای مجازی و انتشار اخبار، مطالب و کلیپ‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی، صداوسیما نقش بسیار اثرگذاری داشت، ولی امروز فضای مجازی به نوعی جایگزین صداوسیما شده‌است.

وی، ادامه داد: باید نگاه در صداوسیما تغییر کند، به همین خاطر به نظر می‌رسد باید در قانون اداره‌ی صداوسیما، نحوه‌ی اداره، وظایف، بخش‌های برون‌سپاری و بخش‌های خصوصی که باید اجازه‌ی ورود پیدا کنند، اصلاحاتی انجام شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: به هر حال ما چه بخواهیم و چه نخواهیم، بخش‌های خصوصی از طریق شبکه‌های ارتباطی ورود پیدا می‌کنند و چه بهتر که بتوانیم این فضا را ساماندهی کرده و اجازه دهیم بخش‌های خصوصی بتوانند فعالیت بیشتری داشته باشند، تا مردم بیشتر اعتماد کنند.

سبحانی‌فر، خاطرنشان کرد: همانطور که بر اساس سیاست‌های اصل ۴۴ می‌گوییم اقتصاد کشور باید دست مردم باشد، اگر این ابزارهای ارتباطی نیز در دست خود مردم گردش پیدا کنند، اعتماد مردم بیشتر می‌شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس، خاطرنشان کرد: در این صورت است که می‌توانیم از فسادهای اداری جلوگیری کنیم، شفافیت به وجود آوریم و گردش اطلاعات شفاف شود، که همه‌ی این موارد در توسعه‌ی فرهنگی و اقتصادی کشور تاثیرگذار است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.