کد خبر : 677
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

گاز رسانی به تمامی روستاهای خوشاب تا پایان امسال

گاز رسانی به تمامی روستاهای خوشاب تا پایان امسال

نماینده مردم سبزوار،جوین، جغتای، خوشاب، داورزن، ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی از اخذ ردیف اختصاصی برای دو بانده شدن محور سبزوار – خوشاب خبر  داد و گفت: با توجه به مصوبه ای که امسال از مجلس شورای اسلامی گرفته شده، دو بانده شدن محور سبزوار – خوشاب دارای ردیف اختصاصی شده که به

نماینده مردم سبزوار،جوین، جغتای، خوشاب، داورزن، ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی از اخذ ردیف اختصاصی برای دو بانده شدن محور سبزوار – خوشاب خبر  داد و گفت: با توجه به مصوبه ای که امسال از مجلس شورای اسلامی گرفته شده، دو بانده شدن محور سبزوار – خوشاب دارای ردیف اختصاصی شده که به قوچان، امام قلی، باجگیران و آسیای میانه متصل می شود.

به گزارش پرتال خبری علی سبحانی فر، مراسم روز ملی شوراها با حضور نماینده مردم سبزوار،جوین، جغتای، خوشاب، داورزن، ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی، همدمی نژاد مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری خراسان رضوی، ابارشی فرماندار خوشاب، اعضای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاری های این شهرستان در محل مسجد جامع شهر سلطان آباد برگزار شد.

نماینده مردم سبزوار،جوین، جغتای، خوشاب، داورزن، ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشور مناسب نیست و در شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی قرار گرفته ایم، گفت: در اوایل انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز در جنگ اقتصادی قرار داشته ایم ولی یک وجب از خاک کشورمان را به دشمنان ندادیم.

علی سبحانی فر افزود: با وجود خشکسالی های چندین ساله و تحریم های دشمن توفیق پیدا کرده ایم که در بحث اقتصادی به حداقل وابستگی به نفت رسیده ایم و ما سختی ها را پشت سر گذاشته ایم.

وی بیان کرد: به سمتی در حال حرکت هستیم که از وابستگی های تک محصولی و تک درآمدی همانند نفت نجات پیدا کنیم.

نماینده مردم سبزوار،جوین، جغتای، خوشاب، داورزن، ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عزم جدی مسئولان برای حل مشکلات شهرستان خوشاب، تصریح کرد: طی پنج سال گذشته مشکلات زیادی در خصوص آبرسانی، گاز رسانی، جاده های روستایی آسفالته و غیره در شهرستان خوشاب وجود داشت و با همه سختی های اقتصادی توانسته ایم، از طریق ارتباط موثر با دولت و دستگاه های اجرایی دستورات خوبی را برای توسعه شهرستان خوشاب بگیریم.

سبحانی فر گفت: با عملیات گاز رسانی که در روستاهای دره یام خوشاب در حال اجرا است، تا پایان امسال تمامی روستاهای این شهرستان از نعمت گاز بهره مند می شوند.

وی افزود: در گذشته پوشش آنتن دهی تلفن همراه تنها در شهر سلطان آباد بود اما امروزه به سرعت در حال افزایش خدمات آنتن دهی تلفن همراه در روستاهای شهرستان خوشاب هستیم و این خدمات طی چند سال اخیر با ارتباط خوبی که برقرار شده، توانستیم علاوه برآنچه که سهمیه شهرستان بوده را دریافت کنیم.

دوبانده شدن محور سبزوار – خوشاب دارای ردیف اختصاصی شد

نماینده مردم سبزوار،جوین، جغتای، خوشاب، داورزن، ششتمد و روداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملیات دوبانده شدن محور سبزوار – خوشاب، بیان کرد: این مسیر ترانزیتی سبزوار به سمت خوشاب، قوچان و آسیای میانه است ولی به عنوان راه اصلی و بزرگراه شناخته نمی شد.

سبحانی فر از اخذ ردیف اختصاصی برای دو بانده شدن محور سبزوار – خوشاب خبر  داد و تصریح کرد: با توجه به مصوبه ای که امسال از مجلس شورای اسلامی گرفته شده، دو بانده شدن محور سبزوار – خوشاب دارای ردیف اختصاصی شده که به قوچان، امام قلی، باجگیران و آسیای میانه متصل می شود.

وی طول مسیر دوبانده شدن محور سبزوار – سلطان آباد را ۱۸ کیلومتر دانست  و گفت: از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به سبزوار ۱۵ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافته است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.